צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

המלצות על שמאי מקרקעין חיפה

ראשי / המלצות על שמאי מקרקעין חיפה
המלצות דפי זהב
שמאי מקרקעין בגובה העיניים

ירשתי עם אחיי בית בקריות שחשבנו שהוא ישן ומת ליפול. פנינו לגסטפרוינד מרקו שמאים אשר גילו לנו שאפשר לבנות בניין של 4 קומות ואפילו עזרו לנו להפחית את המיסים במכירה, בלעדיהם לא עוד היינו מוכרים סתם עוד בית ישן…

שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

אילן, 14.7.2018

מרוצה וממליצה על משרד שמאות מקרקעין
היתה דירה בעפולה שהייתי מעוניינת בה, אך היתיי צריכה עין בוחנת נוספת. הזמנתי את החבר'ה האלו, שהגיעו מעכשיו לעכשיו. עשו בדיקה מקיפה פלוס, אחרי ימים ספורים בלבד, קיבלתי דוח מפורט על הדירה, ששיכנע אותי לרכוש אותה, ובנוסף גם עזרו לי עם עניין המשכנתא לבנק. תמיכה מקיפה קיבלתי,התהליך עבר בנעימים, על זה אני מודה להם מאוד.
 
שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

ליאת מעפולה, 15.3.2018

שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות מכל הלב

מומלץ מאוד להזמין ולעבוד עם גסטפרוינד מרקו שמאות
הגעתי ממש במקרה דרך האינטרנט כשחיפשתי שמאי מקרקעין בחיפה והסביבה לאמא שלי, התרשמתי מחוות הדעת ומהחמישה כוכבים, אכן הוכיחו את עצמם, השירות היה מקצועני, איכותי, גמישות בזמנים שזה היה לי גם מאוד חשוב, המחיר מאוד מומלץ, השירות מעבר לציפיות … ממליצה מאוד לעבוד עם משרד שמאות מקרקעין זה!
 
שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

נאווה, 2.8.2017

שמאות לרכישת דירה בחיפה
ראינו דירה שהתלהבנו ממנה מאוד, נוף לים – גג ענק, דירה חמודה. החלטנו לבדוק עם אסף, לפני שחותמים. אחרי שראינו הרבה המלצות על שמאי מקרקעין בחיפה החלטנו לבחור בגסטפורינד ומרקו. מזל מזל שהשתמשנו בהם, ה-2,300 ש"ח הכי טובים שהוצאנו אי פעם – התגלה שהדירה בנויה בקומה ללא היתר. ממליץ בחום. ברק.
 
שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

ברק, 20.7.2017

שמאי משכנתא
ברצוני להמליץ על משרד שמאות מקרקעין בחיפה גסטפרוינד & מרקו  מקרב לב. קיבלתי את השם של המשרד מבנק טפחות, כדי לקחת משכנתא על דירה שקניתי. התקשרתי אליהם- המזכירה ענתה בלבביות, אחרי יומיים הגיע שמאי מקרקעין מהמשרד שלהם לדירה, יום למחרת כבר יכולתי להתקדם עם הבנק. שירות מצוין וממש זריזים. ממליץ בחום
 
שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

יואל, 21.4.2017

המלצות נוספות על משרד שמאי מקרקעין בחיפה - גסטפרוינד & מרקו

שמאי מקרקעין להיטל השבחה 
שמאי מקרקעין בחיפה גסטפרוינד & מרקו הם הכתובת הטובה ביותר עבור מי שמחפש שמאי מקרקעין זמין, הגון, עם יחס אישי והכרות מעולה עם השטח. חיפשתי בגוגל שמאי מקרקעין מומלץ בחיפה המלצות והגעתי אל הצוות הנפלא. מהרגע הראשון ועד אשר הפחיתו לי את עלות היטל ההשבחה הם היו קשובים זמינים ומקצועיים מאוד. ממליץ בחום.
 
שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

אלי, 13.2.2018

שמאי מקרקעין מומחה 
אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין מומחה, גם אדריכל, גם מודד וגם עורך דין אז אתם בידיים הכי בטוחות בחיפה. פניתי למשרד ומהרגע הראשון זכיתי למענה אדיב וסובלני. רציתי לברר על פיצול נחלה חקלאית וקיבלתי את המענה המקצועי ביותר. לאורך כל הדרך זכיתי לאכפתיות, מומחיות ויחס אישי.
שמאי מקרקעין בחיפה - המלצות

איילת, 9.1.2019