צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

אודות

ראשי / אודות

אודות משרד גסטפרוינד-מרקו

משרד גסטפרוינד-מרקו, מייעץ ומלווה חברות וארגונים רבים במשק הישראלי. תהליכי העבודה עם לקוחות המשרד מושתתים על אמון, אווירה של שותפות לדרך וסיוע בקבלת החלטות.

אנו משרתים לקוחות מכל סקטור הנדל״ן וביניהם בנקים, בתי משפט, חברות ביטוח, עיריות, מועצות מקומיות, תאגידים עירוניים, קק״ל, קופות חולים, כונסי נכסים, מוסדות להשכלה גבוהה, הקרן לטיפול בחסויים, עורכי דין, יזמים, אדריכלים ולקוחות פרטיים.

אנו מלווים את לקוחותינו לטווח ארוך ומעניקים להם ערך מוסף המשלב את תחומי ההשכלה הנרחבים של מנהלי ועובדי המשרד. גם בנושאים מקצועיים סבוכים, אנו מתאמצים לדבר ״בגובה העיניים״. במשרדנו קיימים נהלי ושיטות עבודה המאפשרים מתן מענה זריז ויעיל, זאת מתוך הבנה כי ענף הנדל״ן הוא דינמי ביותר ולמהירות התגובה יש חשיבות רבה.

במשרד צוות מקצועי הכולל שמאי מקרקעין וגם עובדים בעלי השכלה משיקה נוספת (כמו למשל  בתחומי הקונסטרוקציה והאדריכלות), המסייעים לשמאים לתת מענה מקיף ושלם לכל לקוח ולכל סוגיה בה אנו מטפלים. הצוות האדמיניסטרטיבי במשרד עוסק במתן שירות ומהווה את החוליה המקשרת בין לקוחות המשרד לבין הדרג המקצועי.בנוסף לשמאות מקרקעין והערכות שווי, המשרד מעניק ללקוחותיו גם ייעוץ בנוגע לניתוח כלכלי של פרויקטים, תכנוני מס בנדל״ן, ובמידת הצורך גם שירותים משלימים, כגון ייצוג מול משרדי מיסוי מקרקעין, מול וועדות התכנון ומול הרשויות המוניציפליות.

ענף הנדל"ן בכלל, ובישראל בפרט, מורכב משלל מונחים מקצועיים (לעיתים סבוכים). אנו במשרדי שמאות מקרקעין גסטפרוינד – מרקו מקפידים לדבר עם לקוחותינו "בגובה העיניים", ולפשט עבורם את כל המידע הרב שעליהם לדעת.

 

בכל משרד – גם משרדינו בחיפה, וגם משרדינו בתל אביב – אנו בעלי הידע והניסיון הדרושים והפרטניים למחוז בו המשרד עוסק: במשרד בחיפה ישנם שמאים ואנשי מקצוע שונים המתמחים במתן שירותי שמאות מקרקעין באזור חיפה, קריות והצפון בכלל, וכנ"ל בתל אביב וגוש דן.

 

נושאים כאן מדיניות מיסוי, תוכניות מתאר, חקיקה וכו', אשר משתנים באופן תדיר. מתוך שאיפה להיות מעודכנים בכל רגע נתון, אנו קשובים כל העת לשוק הנדל"ן ורגישים לכל שינוי בו, מתוך רצון ושאיפה להיות רלוונטים ומעודכנים תמיד.

 

לקוחות משרדנו זוכים לשירות מקצועי ללא פשרות מצד אחד, אך גם יעיל וזריז, מתוך הבנה כי ענף הנדל"ן הינו דינמי ולמהירות התגובה ישנה חשיבות רבה. 

 

עם לקוחותינו נמנים: חברות ציבוריות, חברות פרטיות, חברות ממשלתיות, לקוחות פרטיים ותאגידים.

מתוך רצון לתת מענה כולל ומקיף ללקוחותינו, מלבד שמאי מקרקעין, מועסקים במשרדנו גם מהנדס גידואטי (מודד) ואדריכלית. עובדי המשרד כולם, הם מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר ומקפידים על מתן שירות איכותי ומקיף. 

מאחר ובין לקוחותינו נמנות גם חברות ממשלתיות, קבלנים ויזמים בעלי נכסים בפריסה ארצית, אנו נותנים שירות גם באיזור הדרום, ולא רק באזורי הצפון והמרכז שם פועלים משרדינו.  

אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין בחיפה, קריות או הסביבה, או לחילופין שמאי מקרקעין בתל אביב ובאזור גוש דן והמרכז – אז נשמח להיות לכם הכתובת.

בין לקוחות המשרד

משרד שמאות מקרקעין גסטפרוינד - מרקו

משרד שמאות מקרקעין גסטפרוינד - מרק - אודות

משרד שמאות מקרקעין בחיפה

משרד שמאות מקרקעין בחיפה גסטפרוינד מרקו מונה צוות עובדים מקומי, מקצועי ואיכותי, וכך אנו מספקים ללקוחותינו ולשותפינו לדרך, שירות מקצועי, יעיל ואדיב, וגם רלוונטי.

 

אנו מתעדכנים באופן שוטף בכל המידע הרלוונטי הנוגע לשוק הנדל”ן באזור חיפה, הקריות והצפון, כולל התפתחויות ושינויי חקיקה ולשינויים במדיניות ממשלתית בתחום הנדל"ן וכיצד הם משפיעים על האזור.

 

האצבע שלנו תמיד על הדופק, כדי שנוכל לתת מענה זריז, יעיל ורלוונטי ללקוחותינו.

משרד שמאות מקרקעין בתל אביב

במשרד שמאות מקרקעין בתל אביב גסטפרוינד מרק וישנו צוות עם התמחות ופוקוס באזור המרכז – עם דגש על תל אביב וגוש דן. המשרד עובד עם לקוחות רבים מוסדיים ומספק חוות דעת שוטפות תוך הקפדה על שירות אדיב ובהתאם לשינויים התכופים במדיניות הנדל"ן בישראל וברשויות המוניציפליות במכז.

 

אנו מתעדכנים באופן שוטף בכל המידע הרלוונטי הנוגע לשוק הנדל”ן, להתפתחויות ולשינויי חקיקה ולשינויים במדיניות ממשלתית בתחום הנדל"ן. אנחנו מקפידים לעשות זאת תוך התמחות רלוונטית לאזור גאוגרפי – במקרה זה אזור גוש דן והמרכז.

 

בכך אנחנו מעניקים שירות זמין, מהיר ויעיל לקהל לקוחותינו הקיים והחדש.